Szwecja - Serwis Informacyjny o Szwecji. Praca w Szwecji, oferty pracy, gospodarka szwedzka, polityka, szwedzkie partie polityczne, rząd, kultura, literatura szwedzka, film szwedzki, media, motoryzacja, sport, społeczeństwo, równouprawnienie, szkoła, edukacja, studia, wojsko, policja.
statystyka

Liczba odwiedzin od 10.02.2006 r.:

Blog > Komentarze do wpisu

Szwecja a Muzułmanie

Szwecja staje się coraz mniej bezpiecznym krajem do życia. Mieszkańcy niektórych dzielnic szwedzkich miast, boją się wychodzić po zmroku z domu. Czyżby raj, którym jest szwedzki folkhem właśnie się kończył? Czy szwedzka tolerancja i otwartość na inne kultury będzie teraz zbierać takie żniwo? Zobacz

sobota, 10 października 2009, szwecja11

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: , 92.23.179.*
2009/10/11 02:42:59
"Szwecja a Muzułmanie". W tekście ani w filmie nie pojawia się ani jedno słowo o muzułmanach. To wszystko widzę rozumie się już samo przez się. Gratuluję tytułu i postu.
-
Gość: orient, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/10/11 08:58:53
Wypada poczekać na zimę. Poniżej 0 st. Celsjusza brudasy siedzą w domu. Takie wrażenie odniosłem ze swojego, krótkiego, pobytu w tym kraju.
-
2009/10/11 19:25:08
Szalejaca politpoprawnosc nie pozwala nazywac muzulmanskiego motlochu wprost - stad eufemizm "mlodzi ludzie". Cala Europa uzywa tego omowienia, zeby nie narazic sie na wrzask i pisk lewackiej dewocji, czujnie strzegacej uprzywilejowanej pozycji swego strategicznego partnera w zbrodni - rozhukanego islamstwa.
Zabobon asymilacji i multikulti wciaz tkwi w ciemnych umyslach eurosocjalistow, nie da sie wyrugowac nawet w obliczu oczywistych faktow - muzulmanskie enklawy europejskich miast sa rozsadnikiem przestepczosci, lenistwa, brudu i chamstwa. Skala zjawiska dawno juz przekroczyla prog alarmowy, teraz trzeba wziac na siebie odpowiedzialnosc za deratyzacje kontynentu, wymiecenie brudu i wyslanie resztek do obozu na Szpicbergen. Niech tam czekaja na globociep...
-
Gość: brat Ramzesa, *.static.petrus.pl
2009/10/11 19:57:15
Problem otwarty, to nie wina Islamu ale "kultury" przyniesionej z kraju niedojzalego cywilizacyjnie i jego zderzenia z wyzsza, obecnie jeden na dziesieciu to emigrant.
Mieszkalem rok w tym pieknym kraju, czas by Szwedzi sie obudzili bo spotka ich wojna domowa
-
2009/10/12 16:29:36
Nie istnieje taki byt jak "islam" w oderwaniu od specyficznej, trybalnej obyczajowosci wyznawcow tego totalitarnego obledu. Cala istota systemu zwanego islamem polega na utrwalaniu i powielaniu najgorszych, najnizszych instynktow, malpich przezytkow w zbiorowiskach dzikusow. Nie bez kozery, w "kulturach" muzulmanskich plemion praktykuje sie niewolnictwo, tortury, rytualne okaleczanie dzieciecych genitaliow, brud, chamstwo i zabobon. Zadne lewackie dywagacje nie zmieniaja faktu, ze poziom inteligencji w islamie spada, degeneracja umyslowa siega niemal afrykanskiego dna, a higiena i medycyna cofnela sie w porownaniu ze sredniowieczem.
Pasozytujaca na cywilizacji Zachodu wesz islamu nie ma racji bytu we wspolczesnym swiecie, nie przedstawia zadnych wartosci dla gatunku homo sapiens i powinna byc wyczesana gestym grzebieniem.
-
Gość: Stefan-0, *.static.petrus.pl
2009/10/13 15:32:19
nie tylko bezportek ale rowniez bezmozgu, co ty baranie wiesz o Islamie, zbior grafomanskich bohomazow, bez ladu i skladu to co piszesz.Islam Islamowi nie rowny a Sufizm jest jednym z glwonych, reformatorskich nurtow tej Religii daleko idacej dalej np w prawach dla kobiet niz Katolicyzm; choc to tylko jeden z mniej istotnych elementow tego nurtu...
-
Gość: Prado, *.adsl.inetia.pl
2009/10/21 13:14:19
Kultura islamu nie jest taka prymitywna jak mogłoby sie bezportek wydawać. Tu w wydaniu europejskim styka sie z eurosojałami, którzy sa podobnie prymitywni w swoim rozumowaniu. Na islam przechodzi w Europie coraz więcej rdzennych europejczyków, słodkie niemieckie single zmieniaja wiarą , stają sie dobrymi żonami, mają dzieci i.... te małżeństwa wytrzymuja próbe czasu ! tak więc troche umiaru w osadzaniu. Islam trafia na podatny grunt, ogłupieni poprawnie politycznym socjalizmem , czy mądrościami jak na tej stronie, europejczycy asymilują islam. W pusta głowę łatwo wchodzi prymitywny islam. Żeby zasymilować dzielince brudu i przestepczości trzeba mieć jakąś idee, pewna duchowść, która wpłynie na muzułmanów. Jaką maja np w Szwecji ?